Привезок „Drive safe. I need you here, with me“ со додаток автомобил

Original price was: 290 ден.Current price is: 190 ден.

34% Попуст
Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 190 ден
  • 34%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (34%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Краток опис:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Димензии на плочката: 4 х 1cm
Должина на додатокот (автомобил): 2.7cm
Дијаметар на прстенот (за закачување): 3cm
Натпис: „Drive safe. I need you here, with me“

Категорија: Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување