23% Попуст

Сет 01: дрвена лептир машна, марамче, копчиња за манжетни во дрвена кутија

990 ден

Close
Price Summary
  • 1,290 ден
  • 990 ден
  • 23%
  • 990 ден
  • Генерално заштедувате 300 ден (23%) на овој производ
НЕМА ЛАГЕР
Краток опис:

Сетот вклучува:
– Дрвена лептир машна (димензии: 12 х 5.4 х 4.5cm)
– Марамче (димензии: 22 х 25cm)
– Копчиња за манжетни х 2 (Ø 1.6cm)
– Дрвена кутија (димензии: 13.5 х 8.2 х 3.3cm)
Должина на врвката на лептир машната: 50cm
Боја: како на фотографијата

Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar