38% Попуст

Брош – кученце со коска

180 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 180 ден
  • 38%
  • 180 ден
  • Генерално заштедувате 110 ден (38%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии на брошот: 2 х 2.5cm
Димензии на коската: 1 х 2cm

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar