46% Попуст

Прилагодлив појас за домашни миленици за во автомобил

190 ден

Close
Price Summary
  • 350 ден
  • 190 ден
  • 46%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 160 ден (46%) на овој производ
Краток опис:

Димензии: 25mm х 65cm

Должината на појасот е прилагодлива. Практичен, безбеден и едноставен.

Избриши
SKU: N/A Category:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar