Лед светилки со USB приклучок – 2, 3, 4 и 5 метри

180 ден330 ден

Close
Price Summary
  • 330 ден
  • 180 ден
  • 180 ден
Побрзајте, уште 1 на лагер.
Краток опис:

Волтажа: DC 5V (USB Power Supply)
Водоотпорнот: НЕ
LED Type: SMD 3528
Боја на светлост: Бела
Работна температура: -25~60 Celsius
Должина на USB кабелот: 90cm

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување