48% Попуст

Брош – ножички

130 ден

Close
Price Summary
  • 250 ден
  • 130 ден
  • 48%
  • 130 ден
  • Генерално заштедувате 120 ден (48%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии: 1.5 х 2.2cm
Тежина: 3g

Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar