56% Попуст

Рачен часовник – модел 12

390 ден

Close
Price Summary
  • 890 ден
  • 390 ден
  • 56%
  • 390 ден
  • Генерално заштедувате 500 ден (56%) на овој производ
Краток опис:

Облик: Тркалезен

Дијаметар на куќиштето: 38 mm

Дебелина на куќиштето: 9 мм

Должина на ремен: 230 mm

Ширина на ремен: 20 mm

Водоотпорен: НЕ

Избриши
SKU: N/A Category:
Дополнителни информации
Одберете боја

Бела, Црна, Црно-бела

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar