Рачен часовник – модел 08

1,200 ден

Close
Price Summary
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
  • 1,200 ден
НЕМА ЛАГЕР
Краток опис:

Должина: 26.5cm
Дебелина: 1.2cm
Дијаметар на делот на часовникот: 4.2cm
Боја: како на фотографијата
Спакуван во кутија

Category:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar