Престилка за готвење „Модел 01“

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.

29% Попуст
Close
Price Summary
  • 690 ден
  • 490 ден
  • 29%
  • 490 ден
  • Генерално заштедувате 200 ден (29%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Категорија:
Опис

Материјал: Полиестер
Димензии: 55-60cm x 72cm

Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување