29% Попуст

Престилка за брада

450 ден 320 ден

Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 320 ден
  • 29%
  • 320 ден
  • Генерално заштедувате 130 ден (29%) на овој производ
Краток опис:

Престилка за заштита од паѓање на влакна при бричење односно украсување на брада.

Димензии: 120 х 75 cm

Водоотпорен материјал

Избриши
SKU: N/A Categories: ,
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
1 Кошничка
Facebook
0 Омилени
Close

Кошничка

Sidebar