43% Попуст

Чешел за брада од нерѓосувачки челик

450 ден

Close
Price Summary
  • 790 ден
  • 450 ден
  • 43%
  • 450 ден
  • Генерално заштедувате 340 ден (43%) на овој производ
Побрзајте, уште 1 на лагер.
Краток опис:

Чешел од нерѓосувачки челик за нега и обликување на брада со џебна големина.

Материјал: Нерѓосувачки челик
Димензии: 14.8 х 3cm

Категорија

Штотуку прегледани

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar