Чешел за брада од нерѓосувачки челик

Original price was: 790 ден.Current price is: 450 ден.

43% Попуст
Close
Price Summary
  • 790 ден
  • 450 ден
  • 43%
  • 450 ден
  • Генерално заштедувате 340 ден (43%) на овој производ
Побрзајте, уште 1 на лагер.
Краток опис:

Чешел од нерѓосувачки челик за нега и обликување на брада со џебна големина.

Материјал: Нерѓосувачки челик
Димензии: 14.8 х 3cm

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување