Сите производи

Ново!16% Попуст
Ново!28% Попуст
Брош - стетоскоп со срце

Брош – стетоскоп со срце

Краток опис:

Материјал: легура од цинк.
Димензија: 3.5 x 4.6 cm

Original price was: 250 ден.Current price is: 180 ден.
Избери опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
20% Попуст
брада

Сет за нега на брада

Краток опис:

Сетот вклучува:

  • Четка за брада
  • Антистатички чешел за брада
  • Торбичка
Original price was: 490 ден.Current price is: 390 ден.
42% Попуст

Средство за полирање на фарови (30ml)

Краток опис:

Сетот содржи:
– Средство за полирање на фарови (30ml)
– Сунѓер

Ефикасноста на средството се гледа после првиот третман.

Original price was: 650 ден.Current price is: 380 ден.
49% Попуст

Брош – Бетмен

Краток опис:

Материјал: легура од цинк
Димензии: 4.3 х 3.8cm

Original price was: 350 ден.Current price is: 180 ден.
29% ПопустНема лагер

Престилка за готвење „Sexy Bride“

Краток опис:

Материјал: Полиестер 100%
Димензии: 55-60cm x 72cm
* Може да се пере во машина за перење алишта на температура до 50°C
* Нема потреба од пеглање после перење

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
29% Попуст

Престилка за готвење „Just Married“

Краток опис:

Материјал: Полиестер 100%
Димензии: 55-60cm x 72cm
* Може да се пере во машина за перење алишта на температура до 50°C
* Нема потреба од пеглање после перење

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
29% Попуст

Престилка за готвење „Sexy Manager“

Краток опис:

Материјал: Полиестер 100%
Димензии: 55-60cm x 72cm
* Може да се пере во машина за перење алишта на температура до 50°C
* Нема потреба од пеглање после перење

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
23% Попуст

Четка за чистење чевли

Краток опис:

Оваа четка за чистење користи автоматско испуштање течност од типот на туркање, што е лесно и практично за употреба.

Користејќи меки и густи влакна, оваа четка за чистење овозможува длабоко чистење и нема да ги повреди вашите чевли.

Изработена е од висококвалитетен ABS и TPR материјал. Висечкиот дизајн може да го направи да остане сув и без мирис.

Должината на оваа четка за чистење е 17 см, а ширината е 4,5 см. Садот за течност има добро запечатување и е отпорен на истекување.

Оваа четка за чевли е погодна за чистење под, облека, панталони, мијалник и тн.

Original price was: 220 ден.Current price is: 170 ден.
29% Попуст
Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
29% Попуст
Престилка за говење „Скараџија“

Престилка за говење „Скараџија“

Краток опис:

Материјал: Полиестер
Димензии: 55-60cm x 72cm

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
29% Попуст

Држач за мобилен телефон „Essager“ (бел/црн/розев)

Краток опис:

Димензии: 5*12*9.8cm

Материјал: АБС

Боја: Иста како на фотографијата

Издржлива тежина: <200g.

Original price was: 350 ден.Current price is: 250 ден.
Избери опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
22% ПопустНема лагер

Држач за кошула 01 (беж)

Краток опис:

Боја: беж (месо боја)
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.
29% ПопустНема лагер

Новогодишна престилка за готвење

Краток опис:

Материјал: Полиестер 100%
Димензии: 54cm x 73cm
* Може да се пере во машина за перење алишта на температура до 50°C
* Нема потреба од пеглање после перење

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
17% Попуст
Обликувач и чешел на брада - проѕиренОбликувач и чешел на брада - проѕирен

Обликувач и чешел на брада – проѕирен

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: проѕирна
Должина: 15cm

Original price was: 300 ден.Current price is: 250 ден.
43% Попуст

Чешел за брада од нерѓосувачки челик

Краток опис:

Чешел од нерѓосувачки челик за нега и обликување на брада со џебна големина.

Материјал: Нерѓосувачки челик
Димензии: 14.8 х 3cm

Original price was: 790 ден.Current price is: 450 ден.
29% Попуст

Престилка за готвење „Spiderman“

Краток опис:

Материјал: Полиестер 100%
Димензии: 54cm x 73cm
* Може да се пере во машина за перење алишта на температура до 50°C
* Нема потреба од пеглање после перење

Original price was: 690 ден.Current price is: 490 ден.
22% ПопустНема лагер

Држач за кошула 02

Краток опис:

Боја: црна
Материјал: полиестер
Висина на држачите: 10 cm
Сетот содржи х 2 држачи

Original price was: 890 ден.Current price is: 690 ден.
51% Попуст
Магнетен појас за врат

Магнетен појас за врат

Краток опис:

Магнетен појас за врат за ублажување на болки.

Напомена:

Овој производ не е медицински и е наменет за ублажување на болки во вратот предизвикани од лошо седење или спиење, ревматски болки и сл…

Original price was: 390 ден.Current price is: 190 ден.
44% Попуст
Нараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лаваНараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лава

Нараквица „тег“ од природен црн камен од вулканска лава

Краток опис:

Должина: 20cm
Големина на едно топче: 8mm
Големина на привезокот (тегот): 1.9cm
Материјал на топчињата: природен црн камен од вулканска лава
Материјал на привезокот (тегот): легура од цинк

Original price was: 450 ден.Current price is: 250 ден.
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување