65% Попуст

Алатка за цртање на кафе од нерѓосувачки челик

90 ден

Close
Price Summary
  • 260 ден
  • 90 ден
  • 65%
  • 90 ден
  • Генерално заштедувате 170 ден (65%) на овој производ
Побрзајте, уште 1 на лагер.
Краток опис:

Материјал: нерѓосувачки челик
Должина: 13.5cm

Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar