Магнетен појас за врат

Original price was: 390 ден.Current price is: 190 ден.

51% Попуст
Close
Price Summary
  • 390 ден
  • 190 ден
  • 51%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 200 ден (51%) на овој производ
Побрзајте, уште 2 на лагер.
Краток опис:

Магнетен појас за врат за ублажување на болки.

Напомена:

Овој производ не е медицински и е наменет за ублажување на болки во вратот предизвикани од лошо седење или спиење, ревматски болки и сл…

Категорија:
Scroll To Top
Close
Close
Производи
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување