Нега на брада

Нега на брада

Прикажување на сите 5 производи

Прикажи:
17% Попуст
Обликувач и чешел на брада - проѕиренОбликувач и чешел на брада - проѕирен

Обликувач и чешел на брада – проѕирен

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: проѕирна
Должина: 15cm

Original price was: 300 ден.Current price is: 250 ден.
18% Попуст
Обликувач за брада - проѕиренОбликувач за брада - проѕирен

Обликувач на брада – проѕирен

Краток опис:

Материјал: пластика
Боја: проѕирна
Димензии: 20.5 х 10.5 х 0.35cm

Original price was: 280 ден.Current price is: 230 ден.
20% Попуст
брада

Сет за нега на брада

Краток опис:

Сетот вклучува:

  • Четка за брада
  • Антистатички чешел за брада
  • Торбичка
Original price was: 490 ден.Current price is: 390 ден.
43% Попуст

Чешел за брада од нерѓосувачки челик

Краток опис:

Чешел од нерѓосувачки челик за нега и обликување на брада со џебна големина.

Материјал: Нерѓосувачки челик
Димензии: 14.8 х 3cm

Original price was: 790 ден.Current price is: 450 ден.
43% Попуст

Престилка за брада

Краток опис:

Престилка за заштита од паѓање на влакна при бричење односно украсување на брада.

Димензии: 120 х 75 cm

Водоотпорен материјал

Original price was: 490 ден.Current price is: 280 ден.
Избери опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Scroll To Top
Close
Close
Производи
Филтри
0 Омилени
0 Кошничка
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување