65% ПопустFeatured

Рачен часовник – модел 09

590 ден

Close
Price Summary
  • 1,690 ден
  • 590 ден
  • 65%
  • 590 ден
  • Генерално заштедувате 1,100 ден (65%) на овој производ
НЕМА ЛАГЕР
Краток опис:

Материјал: нерѓосувачки челик

Дијаметар: 40mm

Дебелина: 9mm

Должина: 245mm

Спакуван во кутија

Category: Tag:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar