34% Попуст

Привезок „Be safe. I need you here, with me“ со додаток автомобил

190 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 190 ден
  • 34%
  • 190 ден
  • Генерално заштедувате 100 ден (34%) на овој производ
Краток опис:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Димензии на плочката: 4 х 1cm
Должина на додатокот (автомобил): 2.7cm
Дијаметар на прстенот (за закачување): 3cm
Натпис: исто како на фотографијата

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar