20% Попуст

Пињата „My Little Pony pink“

1,600 ден

Close
Price Summary
  • 2,000 ден
  • 1,600 ден
  • 20%
  • 1,600 ден
  • Генерално заштедувате 400 ден (20%) на овој производ
Краток опис:

Нарачајте уникатна, рачно изработена пињата и направете го роденденот на Вашето најмило да биде незаборавен!

  • Просечна димензија на пињатата е околу 50-70cm.
  • Изработена е од лесни и меки материјали и е безбедна за Вас и Вашите деца.
  • Полна пињата со слатки изненадувања: крем банани, бонбони, мастики, лижавчиња и/или конфети.

Бесплатна испорака само во Скопје.

Категорија
Детали за производот

Потрошувачи на пињати се луѓе на сите возрасти. Пињатите се полнат со слатки и/или предмети во зависност од желбата на потрошувачот како и типот на забава за која ќе бидат наменети. Најчесто пињатите се користат за детски родендени, момински и ергенски вечери или за било каков вид на прослави. Обично се украсува и полни со мали играчки, бомбони и украси. Ја има во сите форми и големини надворешно украсена по желба. На крај од забавата, пињатата се удира се додека не се распадне и додека од неа не излезат слатките изненадувања. Кај нас пињатата се повеќе се популаризира на детските родендени по игротеки и во домашни услови. Но голем замав зема и кај возрасните во последно време.

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar