56% Попуст

Нараквица „сончев систем“ со природен камен – модел 02

200 ден

Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 200 ден
  • 56%
  • 200 ден
  • Генерално заштедувате 250 ден (56%) на овој производ
Побрзајте, уште 1 на лагер.
Краток опис:

Материјал: природен камен
Димензија на топчињата: 8х10mm
Должина: околу 19cm

Категорија Ознака:
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar