Ламинатор А4 формат

1,390 ден

Close
Price Summary
  • 1,390 ден
  • 1,390 ден
  • 1,390 ден
Краток опис:

Машинка за пластифициранје на хартија наменета за канцеларии или домашна употреба (се мисли на минимално користење).
Достапна во 5 бои – жолта, зелена, сина, црвена и црна.

Избриши
SKU: N/A Category:
Детали за производот

Формат: А4
Температура: Фиксна
Брзина: 250mm/min
Фолија за ламинирање: од 80 до 125 микрони
Број на вратила: 2 вратила
Конструкција: Пластика
Намена: За канцелариско работење
Дополнителни информации: Светлосен сигнал за почеток
Нето тежина: 0.800 гр.

Дополнителни информации
Одберете боја

жолта, зелена, сина, црвена, црна

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar