14% Попуст

Чаша со рачка срце

250 ден

Close
Price Summary
  • 290 ден
  • 250 ден
  • 14%
  • 250 ден
  • Генерално заштедувате 40 ден (14%) на овој производ
НЕМА ЛАГЕР
Краток опис:

Бела, керамичка чаша со рачка срце.
Димензии: висина: 9.5cm, дијаметар: 8.2cm
Апликацијата на чашата ја има од двете страни, напред и назад.
Чашата е спакувана во кутивче.

Избриши
SKU: Не е достапно Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar