33% ПопустFeatured

Bluetooth слушалки со микрофон

300 ден

Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 300 ден
  • 33%
  • 300 ден
  • Генерално заштедувате 150 ден (33%) на овој производ
Побрзајте, уште 1 на лагер.
Краток опис:

Безжични

Bluetooth V4.1

HD квалитет на звук

Отпорност: 32Ω

Контрола на јачина на звук: Да

Одговараат за сите видови мобилни телефони (Android, IOS)

Пакетот вклучува и кабелче за полнење

Боја: црна

Категорија
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar