Featured

Bluetooth слушалки со микрофон – црвени

450 ден

Close
Price Summary
  • 450 ден
  • 450 ден
  • 450 ден
НЕМА ЛАГЕР
Краток опис:

Безжични

Bluetooth V4.2

Bluetooth Одалеченост: 10m

Отпорност: 32Ω

Контрола на јачина на звук: Да

Одговараат за сите видови мобилни телефони (Android, IOS)

Пакетот вклучува: слушалки, кабелче за полнење и капа за уво (S, M, L)

Боја: црвена

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
Facebook
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar