Product Tag: Black Friday


Сите нарачки направени до недела ќе бидат испорачани после понедлник.

Black Friday

Прикажување на сите 5 производи

Прикажи:
56% ПопустНема лагер

3D „Hello Kitty“ детски часовник

Краток опис:

Материјал: пластика
Должина: 21cm
Дебелина: 6mm
Длабочина на отпорност на вода: 3 бари
Боја: како на фотографијата
+ 1 батерија гратис

56% ПопустНема лагер

3D „Spiderman“ детски часовник

Краток опис:

Материјал: пластика
Должина: 21cm
Дебелина: 6mm
Длабочина на отпорност на вода: 3 бари
Боја: како на фотографијата
+ 1 батерија гратис

84% ПопустFeaturedНема лагер

Рачен часовник – модел 01

Краток опис:

Боја: како на фотографијата

190 ден
84% ПопустНема лагер

Рачен часовник – модел 04

Краток опис:

Боја: како на фотографијата

190 ден
65% ПопустFeaturedНема лагер

Рачен часовник – модел 09

Краток опис:

Материјал: нерѓосувачки челик

Дијаметар: 40mm

Дебелина: 9mm

Должина: 245mm

Спакуван во кутија

590 ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
Facebook
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar