Женски

Прикажување на сите 4 производи

Прикажи:
FeaturedНема лагер

Женски рачен часовник – модел 01

Краток опис:

Должина: 25cm
Дебелина: 0.88cm
Дијаметар на делот на часовникот: 3.5cm
Боја: како на фотографијата
Тежина: 28.6g
Водоотпорен но не е препорачливо да се пере во машина, да се бањате или да пливате со него.

70% Попуст

Женски рачен часовник – модел 02

Краток опис:

Должина: 23cm
Дебелина: 0.7cm
Дијаметар на делот на часовникот: 3.8cm
Боја: како на фотографијата
Водоотпорен но не е препорачливо да се пере во машина, да се бањате или да пливате со него.

390 ден
64% ПопустFeaturedНема лагер

Женски рачен часовник – модел 03

Краток опис:

Дебелина на часовникот: 7.5mm.

Бренд: Lvpai.

Површински дијаметар: 35mm.

Должина на ремен: 220mm

Тежина: 21.5g.

Водоотпорен: НЕ

Површински материјал: легура.

490 ден
54% ПопустНема лагер

Рачен часовник – модел 11

Краток опис:

Дебелина на часовникот: 8mm

Површински дијаметар: 40mm

Должина на ремен: 230mm

Ширина на ремен: 20mm

Тежина: 30g

Водоотпорен: НЕ

590 ден
Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar