на лагер

Bluetooth слушалки со микрофон – црвени

450 ден

Безжични

Bluetooth V4.2

Bluetooth Одалеченост: 10m

Отпорност: 32Ω

Контрола на јачина на звук: Да

Одговараат за сите видови мобилни телефони (Android, IOS)

Пакетот вклучува: слушалки, кабелче за полнење и капа за уво (S, M, L)

Боја: црвена

На лагер

Ознака:
Canakkale mutlu son Tekirdag mutlu son Antalya mutlu son Ankara mutlu son Samsun mutlu son Bursa mutlu son Konya mutlu son Balikesir mutlu son İzmir mutlu son İstanbul mutlu son Adana mutlu son Aydin mutlu son Kocaeli mutlu son Mugla mutlu son Yalova mutlu son umraniye mutlu son Sinop mutlu son Kartepe mutlu son Yalova mutlu son