Машки

Прикажување на сите 12 производи

Прикажи:

Кутија за рачен часовник

Краток опис:

Кутија за рачен часовник со перниче.
Боја: црна

65% ПопустНема лагер

Машки рачен часовник, ултра тенок – модел 10

Краток опис:

Дебелина на часовникот: 6.5mm.

Површински дијаметар: 40mm

Должина на ремен: 230mm

Ширина на ремен: 20mm

Тежина: 33-35g

Длабочина на отпорност на вода: 3 бари

490 ден
84% ПопустFeaturedНема лагер

Рачен часовник – модел 01

Краток опис:

Боја: како на фотографијата

190 ден
68% ПопустНема лагер

Рачен часовник – модел 02

Краток опис:

Боја: како на фотографијата

Спакуван во кутија

390 ден
51% Попуст

Рачен часовник – модел 03

Краток опис:

Боја: како на фотографијата

84% ПопустНема лагер

Рачен часовник – модел 04

Краток опис:

Боја: како на фотографијата

190 ден
51% Попуст

Рачен часовник – модел 06

Краток опис:

Должина: 24cm
Дебелина: 10mm
Боја: како на фотографијата

59% ПопустНема лагер

Рачен часовник – модел 07

Краток опис:

Должина: 24cm
Дебелина: 0.8cm
Боја: како на фотографијата

490 ден
Нема лагер

Рачен часовник – модел 08

Краток опис:

Должина: 26.5cm
Дебелина: 1.2cm
Дијаметар на делот на часовникот: 4.2cm
Боја: како на фотографијата
Спакуван во кутија

65% ПопустFeaturedНема лагер

Рачен часовник – модел 09

Краток опис:

Материјал: нерѓосувачки челик

Дијаметар: 40mm

Дебелина: 9mm

Должина: 245mm

Спакуван во кутија

590 ден
54% ПопустНема лагер

Рачен часовник – модел 11

Краток опис:

Дебелина на часовникот: 8mm

Површински дијаметар: 40mm

Должина на ремен: 230mm

Ширина на ремен: 20mm

Тежина: 30g

Водоотпорен: НЕ

590 ден
51% Попуст

Рачен часовник – модел 05

Краток опис:

Должина: 24cm
Дебелина: 0.8cm
Боја: како на фотографијата

Scroll To Top
Close
Close
Почетна
0 Кошничка
0 Омилени
Close

Кошничка

Вашата кошничка е празна!

Продолжи со нарачување

Sidebar